main-logo

Про нас

Наша компанія успішно функціонує на ринку аудиторських послуг з 2005 р.

Десять років – це той час, протягом якого ми працювали під назвою ТОВ «Аудиторська компанія «Закарпат-Бізнес-Консалтинг». Але, час невпинно рухається вперед і наша компанія разом з ним пішла назустріч інноваційним і сміливим рішенням!

У 2016 році, в рамках ребрендингу, ми не просто змінили логотип і оновили назву компанії, а й змінилися самі!

ТОВ «Варіанта» – саме під таким брендом ми розвиваємося і вдосконалюємося сьогодні, підтверджуючи наше прагнення – робити те, що дійсно важливо, і домагатися поставлених цілей.

В діяльності керуємося принципом: «Ви розвиваєте бізнес, а ми дбаємо про його фінансову безпеку і прозорість»

Користуючись нашими послугами, Ви отримуєте впевненість в інформації, на підставі якої приймаються важливі рішення, а значить впевненість у своїх діях.

Ми можемо стверджувати, що порівняно за невеликий період роботи на аудиторському ринку, послугами нашої компанії вже користується більшість великих підприємств регіону.

Найбільшим попитом в нашій компанії користуються аудиторські послуги, а саме, послуги з перевірки податкової звітності, автоматизації обліку, консультування, представлення інтересів клієнта в контролюючих органах та судах.

З 01.10.2018 р. набрав чинності Закон України "Про аудит фінансової звітності та аудиторської діяльності" від 21 грудня 2017 р. № 2258-VIII, згідно якого всі суб'єкти, що мають право надавати аудиторські послуги розділені на три категорії (3 реєстри):

1. аудиторські компанії, яким дозволено проводити аудит (за винятком обов'язкового аудиту та обов'язкового аудиту суб'єктів суспільного інтересу)

2. аудиторські компанії, які мають право проводити обов'язковий аудит;

3. аудиторські компанії, які мають право проводити обов'язковий аудит підприємств суспільного інтересу.

Наша компанія відповідає вимогам всіх 3 категорій (включені до всіх 3 реєстрів), тому ми маємо можливість надавати будь–які види аудиторських послуг, в т.ч. з обов'язкового аудиту підприємств суспільного інтересу. Номер реєстрації в реєстрі Суб'єктів аудиторської діяльності – 3556.

Більш детальна інформація на офіційному сайті Аудиторської плати України https://www.apu.com.ua/.

Ми маємо партнерські відносини з багатьма аудиторськими компаніями України та співпрацюємо з деякими іноземними компаніями, що дає нам можливість якісно та професійно надавати наші послуги.

Ми впевнені, що запорукою успіху в будь-якій сфері є професіоналізм і постійний розвиток, тому ми постійно працюємо над покращенням якості наших послуг і прагнемо до реалізації індивідуальних рішень з кожним клієнтом, що в свою чергу дає нам можливість брати на себе повну відповідальність за нашу роботу.

Політика компанії зобов’язує кожного працівника стежити за своїм професійним рівнем. У нас створені умови для навчання і вдосконалення знань. Матеріально-технічна база, професійні періодичні видання дають можливість підтримувати якісний професійний рівень. Крім внутрішнього тестування, рівень знань також підтверджений сертифікатами незалежних професійних організацій в області бухгалтерського обліку та аудиту.

Всі співробітники компанії є членами Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Ми організуємо і активно беремо участь в семінарах, конференціях, круглих столах на професійну тематику. У нас налагоджена тісна співпраця з навчальними закладами, зокрема, з Мукачівським державним університетом.

Практичний досвід роботи дозволяє нам чітко встановити завдання клієнтів і в індивідуальному порядку виконувати замовлення будь-якого виду та складності. Працівники компанії без перекладача можуть спілкуватися англійською, угорською та словацькою мовами.

Ласкаво просимо до нашої компанії!